آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

یادگیری زبان انگلیسی با اینترنت (جلسه اول)

یادگیری زبان انگلیسی با اینترنت

آیا در پروسه ی یادگیری زبان انگلیسی تا به حال به استفاده از روش های جدید و مهیج تر که سرعت و کیفیت یادگیری شما رو بالا می بره فکر کردید؟ تصمیم داریم در این مطلب جدید زبان آموزان، شما رو با روش های جالب یادگیری زبان انگلیسی توسط اینترنت آشنا کنیم.

یادگیری زبان انگلیسی ممکنه برخی اوقات به یک فعالیت چالش برانگیز و یا حتی دلسرد کننده تبدیل بشه. خوشبختانه پیشرفت های فناوری باعث شده تا یادگیری انگلیسی بسیار ساده تر و جالب تر باشه.  یکی از شیوه های پیشرفته ی یادگیری غیرحضوری انگلیسی، استفاده از اینترنت می باشد.

در واقع روش های مدرن ارتباطات، یادگیری زبان های خارجی از جمله انگلیسی رو به یک مرحله ی جدید و روندی متفاوت از شیوه های آموزش سنتی، وارد کرده. در حال حاضر منایع گسترده ی آموزش زبان انگلیسی که در اینترنت قرار دارند، یادگیری این زبان رو بسیار مهیج تر از قبل کرده اند.

البته همچنان استفاده از کلاس های حضوری برای یادگیری مکالمه انگلیسی رونق فراوانی داره و هستند موسسه هایی که تونستن با ارائه ی یک سیستم آموزشی هدفمند و به روز، خودشون رو با فناوری جدید تطبیق داده و از روش های به روز آموزش استفاده کنند؛ اما با این وجود بسیاری از زبان آموزان به دلایل مشغله های وقت گیر شغلی، تحصیلی و خانوادگی علاقمند هستند زبان انگلیسی رو در منزل و به روش های جدید یاد بگیرند.

همین اشتیاق و پرسش های مکرر علاقمندان به زبان انگلیسی بود که باعث شد جزوه ی مشاوره ای ” تکنیک های یادگیری انگلیسی در منزل ” رو تهیه کنم تا علاقمندان بتوانند با استفاده از راهنمایی ها و تکنیک های معرفی شده در این PDF آموزشی، به راحتی در منزل برای یادگیری انگلیسی مطالعه کرده و دانش زبانی خودشون رو افزایش بدن. که این فایل به زودی در کانال تلگرام روژین ایلیا قرار میگیره.

ارسال نظر