آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

تصویر آلت

دوره های آموزشی بزرگسالان

شاید به ذهن شما هم این سوال آمده باشد که چرا باید زبان یاد بگیریم؟ مزیت‌های یادگیری زبان تنها مرتبط با برقراری ارتباط با افراد یا مهاجرت نیستند. یادگیری زبان جدید باعث افزایش سرعت تصمیم‌گیری و کار کردن ذهن شما می‌شود و از بسیاری از بیماری‌های ذهنی، مانند آلزایمر با درصد بالایی جلوگیری می‌کند. تقویت حافظه، انجام چند کار به صورت موثر، فرصت‌های شغلی خوب و بالارفتن اعتماد به نفس نیز از مزایای یادگیری زبان هستند. در حال حاضر، با نزدیک شدن ارتباطات، یادگیری زبان دوم برای داشتن زندگی بهتر، امری ضروری شده است.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در موسسه زبان روژین ایلیا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما از ابتدا توانایی استفاده از زبان انگلیسی با هدف برقراری ارتباط موثر در موقعیت‌های مختلف را بدست خواهید آورد. در این دوره‌ها هر چهار مهارت اصلی زبانی، به‌عنوان مهمترین عناصر زبانی، به طور جداگانه تمرین و آموزش داده می‌شوند. این مهارت‌ها شامل مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر همین الان از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید