آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

یادگیری زبان انگلیسی با اینترنت (جلسه دوم)

یادگیری زبان انگلیسی با اینترنت (جلسه دوم)

هنگامی که شما شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنید، به یک سری منابع از جمله کتاب های آموزشی، ویدئوها، فایل های صوتی و … نیازمند هستید. در گذشته فراهم کردن تمام این نیازهای آموزشی کاری دشوار و وقت گیر بود. اما الان تنها با یک کلیک ساده می توانید به منابع گسترده ی زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. برای مثال سایت YouTube را در نظر بگیرید که هزاران ساعت ویدئوی آموزشی در اون قرار داره.

در کشور خودمون هم سایت های متنوعی وجود دارند که به ارائه ی آموزش های آنلاین زبان انگلیسی می پردازند. در وبسایت های آموزش زبان انگلیسی شما می توانید به محتوای سرشاری در بخش های مختلف یادگیری انگلیسی از جمله لغت، گرامر، تلفظ و غیره دسترسی داشته باشید.

یکی دیگر از ابزارهای مفید و در دسترس که به ما کمک می کند انگلیسی را به صورت آنلاین یاد بگیریم استفاده از انجمن های مخصوص چت به زبان انگلیسی است. شما در این انجمن ها می توانید با دیگر کاربران در مورد موضوعات مطرح شده به انگلیسی بحث و تبادل نظر داشته باشید.

در دنیای اینترنت شما به هر تیپ آموزشی که نیاز داشته باشید دسترسی دارید. فقط کافیه تیپ آموزشی مناسب و مورد علاقه تون رو پیدا کنید. شما باید بدونید آیا با مطالعه ی مجله ها راحت تر انگلیسی یاد می گیرید یا کتاب های الکترونیکی، روزنامه ها، داستان و یا مشاهده ویدئو و گوش دادن به فایل های صوتی؟

بعد از اینکه تیپ آموزشی خودتون رو مشخص کردید به راحتی میتونید جستجوهای هدفمندی در اینترنت داشته باشید تا منابع و آموزش های مورد نیاز خودتون رو پیدا کرده و استفاده کنید. به عنوان کسی که به صورت ویژه روی بحث یادگیری آنلاین انگلیسی فعالیت می کند، حتی یک پیشنهاد جالب تر دارم؛ شما می تونید به صورت موضوعی در اینترنت به جستجوی منابع بپردازید.

یعنی مشخص کنید یک مکالمه انگلیسی میخوام به صورت تصویری و در مورد موضوع مسافرت یا سرگرمی و غیره. با این کار اطلاعات رو به صورت طبقه بندی شده وارد ذهنتون می مکنید که سه مزیت مهم داره:

  1. یادگیری سریعتر اتفاق می افتد.
  2. ماندگاری اطلاعات در ذهنتون بسیار طولانی تر خواهد بود.
  3. هنگام صحبت به زبان انگلیسی به راحتی اطلاعات رو به یاد می آورید و می توانید روان تر و طبیعی تر انگلیسی صحبت کنید.

در انتهای این نوشتار می خواهم به یک استفاده ی مهم از اینترنت برای یادگیری زبان انگلیسی اشاره کنم. شما که الان در حال خواندن این مطلب هستید، اگر اطلاعات موجود در این مقاله رو مفید ارزیابی کنید به احتمال زیاد لینک این مقاله رو در گروه های تلگرامی و یا شبکه های اجتماعی خودتون به اشتراک خواهید گذاشت.

و سوال مهم اینه که چرا از این فرصت برای بهبود مکالمه انگلیسی استفاده نکنیم؟ این روزها پیدا کردن حداقل سه نفر که علاقمند به یادگیری مکالمه انگلیسی هستند کار بسیار ساده ایه. شما می توانید با همین سه نفر یک گروه در تلگرام تشکیل داده و به تبادل اطلاعات و صحبت به زبان انگلیسی بپردازید و اگر به این کار متعهد باشید، یقیناً بعد از مدتی نتایج شگفت انگیز اون رو خواهید دید.

 

ارسال نظر