آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

چگونه یادگیری زبان به شما کمک می کند تا توانایی اجتماعی خود را افزایش دهید

در دوره ای که رقابت کاری بیشتر از هر عصر دیگری است، روابط اجتماعی می تواند کمک بزرگی برای شما باشد. یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا توانایی اجتماعی خودتان را افزایش دهید و شما را در کار رقابتی تر می کند. در اینجا پنج روش جالب برای یادگیری انگلیسی وجود دارد که توانایی اجتماعی شما را افزایش می دهد.

 

1 به افراد بیشتری دست پیدا می کنید

انگلیسی معمول ترین زبان در اینترنت است و با صحبت کردن این زبان می توانید ایده ها و نظرات خودتان را با انگلیسی زبانان خارج از انجا در میان بگذارید.

2 با جمعیت های بومی گسترده تری ارتباط برقرار می کنید

در اینترنت هر جامعه ای برای هر چیزی که تصورش را بکنید وجود دارد و بیشتر آنها انگلیسی صحبت می کنند. پیدا کردن جامعه ای که با شما در علایقتان مشترک است برای شما یک روش عالی تمرین کردن است، و قادر خواهید بود با سایر جوامع انگلیسیصحبت کنید که از طریق دیگری قابل دسترسی نیستند.

3 با افراد جالبی ملاقات می کنید

بیشتر مردم به دلایل مختلفی انگلیسی را یاد می گیرند و کلاس زبان انگلیسی یک مکان متفاوت و متنوع است. در یک اتاق، ممکن است شما در کنار یک دانشجو بنشینید و با یک گروه از راهبه ها کار کنید. با یادگیری انگلیسی، شما می توانید با مردمی خارج از حیطه ی اجتماعی خودتان صحبت کنید.

4 یک مشاور قابل اعتماد می شوید

با توانایی صحبت کردن انگلیسی و سایر زبان ها شما به یک موقعیتی عالی دست پیدا می کنید که قادر به مشاوره دادن به دیگران در مرتبت با مسائلی خواهید بود که مربوط به دانش زبانی است. به عنوان مثال، می توانید اطلاعات تکنیکی در انگلیسی را به کسانی که انگلیسی صحبت نمی کنند را توضیح دهید. به علاوه شما می توانید به انگلیسی زبانان در مورد موضوعاتی که از لحاظ دانش زبانی در زبان مادری شما مورد نیاز هستند مشاوره بدهید.

5 مهارت های زبانی و اجتماعی را باهم تمرین می کنید

در هر کلاس انگلیسی بیشتر از لغات و گرامر تمرین می کنید. شما مهارت های اجتماعی مهمی را بدست می اورید که ممکن است در موقعیت های گسترده ای به کار ببرید. از صحبت های کوچک گرفته تا ملاقات های تجاری، یادگیری انگلیسی یک شانس بزرگ برای بهبود مهارت هایی است که ما به طور معمول به دست می اوریم.

ارسال نظر