آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

نکات لازم جهت فهم بهتر اخبار شبکه Press TV

فهم بهتر اخبار شبکه Press TV

جهت یادگیری زبان از طریق این برنامه ها بهتر است پس از یک مرتبه تماشای گزارش خبری و فهم موضوع بخش دیگر خبر را در یک شبکه انگلیسی زبان نگاه کنیم تا همان خبر را به انگلیسی هم مشاهده کنیم و به مرور زمان درک خود را از زبان انگلیسی افزایش دهیم .یکی از شبکه های خبری مطرح در کشور ما که امکان تماشای آن برای همه فراهم میباشد، شبکه پرس تی وی (PRESSTV) است.

این شبکه به صورت ۲۴ ساعته تمامی اخبار ایران و جهان را به زبان انگلیسی پخش میکند که بدون شک توجه به این کانال تلویزیونی و مشاهده اخبار این شبکه پس از گذشت زمان بر فهم و درک ما از زبان انگلیسی تاثیر گذار خواهد بود . لازم به ذکر است که تماشای آنلاین اخبار این شبکه یا تماشای متن و تصاویر علاوه بر تلویزیون از طریق وبسایت آن (www.PressTV.ir) نیز امکانپذیر میباشد . قابلیت بارگذاری مطالب و موضوعات این شبکه خبری در حال حاضر فراهم نیست که امیدواریم در آینده چنین موردی برای علاقمندان امکانپذیر شود .

از جمله مزایای روش آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار می توان به تنوع موضوعات اشاره کرد. همه شبکه های خبری انواع مختلفی از اخبار را پخش می کنند که از آن جمله می توان به اخبار ورزشی، اخبار علمی، اخبار سیاسی و … اشاره کرد. با توجه به تنوع موضوع شما می توانید آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار مورد علاقه خودتان را دنبال کنید. حتی گاهی می توانید با این روش دانش زبان انگلیسی را در زمینه تخصصی خودتان تقویت کنید. به عنوان مثال دانشج.یان و فارغ التحصیلان رشته اقتصاد می توانند از اخبار اقتصادی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. در این صورت علاوه بر مرور دانسته ها و لغات تخصصی می توانید از اخبار روز رشته تحصیلی تان و همچنین جدیدترین پیشرفت های آن آگاه شوید. بخش اخبار علمی نیز می تواند برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بسیار جذاب باشد.

ارسال نظر