آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

شما برای بالا بردن قابلیت شنیدار و تمرکز بهتر چکار می کنید؟

در این خصوص روشهای متفاوتی وجود دارد که بسیار ساده و در این حال بسیار تاثیر گذار هستند. یکی از پیش و پا افتاده ترین راههای ایجاد تمرکز از طریقه پیدایش آرامش است. آرامش خود را با تنفس شمرده و تمرکز بر روی تنفس به دست بیاورید. این بهترین راه برای دور کردن اضطراب است. یادتان باشد که هر چه آرامش بیشتری داشته باشید لذت از یادگیری بیشتر خواهد شد.

زمانی که به زبان انگلیسی گوش میدهیم باید میزلن زیادی از کلمات را بلد باشیم و با نحوه استفاده از آنها آشنا باشیم. در زمان یادگیری زبان انگلیسی ما باید بسیاری از چنین واژه ها را در ذهن خود تلفظ کنیم و با  تکرار برای بدست آوردن تلفظ صحیح تلاش داشته کنیم.

بنابر این به طور معمول خواندن را هم مانند شنیدار پیشه کنید و با صداها آشنا باشید. از قسمت کمک آموزشی برای افزایش قابلیت شنیدار و تمرکز بهتر بر انگلیسی حداکثر استفاده را ببرید چرا که شما به متون همراه با صدا نیاز دارید و ما هم این بخش را به همین دلیل بوجود آوردیم و در آن قسمت فیلم های آموزشی را قرار دادیم تا شما همراه با صدا و تصویر متن را نیز در اختیار داشته باشید.

بیش از یک بار به تمرینات این بخش گوش دهید و بگذارید تا صدای آنها برای شما تا حد امکان آشنا باشند. استفاده از بخش کمک آموزشی برای این تکنیک بسیار کار آمد است و شما در مکان دیگری که خارج از سایت باشد دسترسی به این تمرین را به آسانی نخواهید یافت. موضوعاتی که به آنها علاقه ویژه دارید را برشمارید و در آن زمینه ها صداهای به نسبت طولانی را انتخاب کنید.

این کار به شما اتکا به نفس بیشتری خواهد داد تا در افزایش قابلیت شنیدار خود شک نکنید. در هنگام شنیدار بر روی واژه های ناشناخته به تعداد مشخص تمرکز کنید، آنها را یادداشت کنید، در میان تمرین خود مکث کنید و آنها را برای خود تکرار کنید. این کار به تمرکز شما کمک خواهد کرد.

به سراغ کلماتی که برای شما سخت هستند بروید. کم نیاورید چرا که در هر سطحی از آموزش زبان انگلیسی این عمر طبیعی است. شنیدار بر روی این کلمات یا جملات باید با خواندن فراوان همراه باشد و هرچه به سطوح بالاتر صعود کنید به این شیوه نیاز بیشتری پیدا خواهید کرد.

در نهایت یادتان باشد که اولین راهی که در این مقاله بر روی آن تمرکز کردیم چه موردی بوده است. درست است، دوری از اضطراب و پیدایش آرامش از همه چیز واجب تر است و شما باید از این طریق علاقه و گرایش خود را افزایش دهید.

ارسال نظر