آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

ساختار پاراگراف های انگلیسی به چه صورت پیاده میشوند؟

پاراگراف سازی در انگلیسی مقوله ای است بسیار ساده در صورتی که بدانیم چه میخواهیم بگوییم. پس از آن مهم است اطلاعاتمان را بخش بندی کنیم و آنها را در پاراگراف خود به صورت طبقه بندی شده عنوان کنیم. بعد از عنوان کردن اطلاعات تفکیک شده باید بدانیم چگونه جملات کلیدی را به هم ارطبات  دهیم و آنها را به رسا ترین حد امکان مطرح کنیم. به این گونه جملات hook میگویند که به معنای قلاب است و جملات متفاوت را به یکدیگر متصل می سازد تا ارتباط با مخاطب به قویترین شکل صورت گیرد.

در مرحله بعدی از استاندارد سازی پاراگراف شروع، میانه و پایان باید در نظر گرفته شوند. در زبان انگلیسی به جمله شروع کننده، introductory sentence می گویند و کاربردش معرفی دلیل برای نوشتار و توضیح در مورد مسائل عنوانی در پاراگراف است. جمله دوم میتواند در ادامه جمله introductory که همان مقدماتی معنا میشود پیاده شود. جمله آخر هم برای جم و جور کردن و مهمتر از آن نتیجه گیری استفاده میشود که به آن conclusion میگویند.

یک قانون طلایی وجود دارد که پس از اطلاع از آن دیگر پاراگرافهای خود را کامل و زیبا خواهید نوشت. همیشه در نظر داشته باشید که کمترین تعداد جمله در هر پاراگراف انگلیسی 5 الی 8 عدد است و شما تا حداکثر باید پاراگراف خود را با 10 الی 13 جمله جمع و جور کنید.

این را هم به یاد داشته باشید که برای نوشتار کوتاه از پاراگراف های کوتاه و برای نوشتار طولانی از پاراگراف های بلند استفاده کنید. درضمن تعداد پاراگرافها مهم نیستند اما پاراگرافهای شما همانند جملات شما باید به ترتیب و نظم چیده شوند تا متن رسا و شفاف ارائه گردد. پاراگراف ها به ترتیب introductory و بعد content و hook می باشد و در نهایت conclusion خواهند داشت و همان روال کلی که در چیدمان داخلی هر پاراگراف به کار میرود را رعایت میکنند.

ارسال نظر