آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

روش حفظ سریع لغات انگلیسی

چگونه لغات انگلیسی را سریع حفظ کنیم ؟ برای به خاطر سپاری لغات زبان انگلیسی راه های مختلفی وجو دارد که در این مقاله به بررسی هریک می پردازیم.

۱- خرید کتاب های مختلف زبان انگلیسی و تمرین و تکرار پی درپی

این روش هزینه و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. معمولا افرادی که از این روش استفاده می کنند  ۴ یا ۵ را می خوانند و در نهایت خسته شده کتاب را کنار می گذارند. اگر به کتاب این افراد نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد زیرا بیست صفحه اول آن حسابی ورق خورده و مابقی کاملا نو و سالم است.

اگــر قصد دارید با سرعت لغات زبان انگلیسی را حفظ کنید ما این روش را به شما پیشنهاد نمی کنیم زیرا استفاده از کتاب برای حفظ لغات زبان انگلیسی بسیار زمان بر است. شما نمی توانید کتاب را هر جایی با خودتان ببرید. بنابراین وقت هایی که زمان تلف شده دارید مانند زمانی که در ماشین یا اتوبوس یا مهمانی ها هستید، نمی توانید از کتـاب استفاده کنید یـا آن را به با خود به این طرف و آن طرف ببرید. انگلیسی را حفظ کنید.

 ۲- استفاده از فلش کارت های موجود در بازار

 با توجه به قیمت کمتر استفاده از فلش کارت برای حفظ لغات زبان انگلیسی از خرید کتاب باصرفه تر است و با توجه به قابل حمل بود می توان در جاهای مختلف از آن استفاده کرد. اما در این روش هم  به زمان زیادی جهت به خاطر سپاری لغات نیاز خواهید داشت و از اینکه کلمات به حافظه بلند مدت شما منتقل شده است یا خیر مطمئن نخواهید بود.

۳- استفاده از جعبه لایتنر

 ما این روش را تا حدود ی مفید می دانیم . اما این روش هم جهت بخاطر سپا ری بسیار سریع کاربرد چندانی ندارد اگرچه که بین عموم مردم جا افتاده است که استفاده از جعبه لایتنر یا جی فایو جدیدترین و بهترین روش جهت بخاطر سپاری لغات است اما این فقط یک ادعاست و با این روش هم مستلزم صرف زمان زیاد و هزینه اولیه برای به خاطر سپاری لغات زبان انگلیسی است.

 

ارسال نظر