آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

راه فرار از سختی های یادگیری زبان انگلیسی

تعداد کمی از افراد جامعه (کمتر از ۲۰ درصد) هستند که برای رسیدن به اهدافشان برنامه ریزی می کنند و حاضرند برای رسیدن به اهدافشان تلاش کنند. از اینکه برای تقویت دانش زبان انگلیسی و ارتقا جایگاه شغلی و اجتماعی خود برنامه ریزی کرده اید به شما تبریک می گوییم و از شما متشکریم.

عموما یادگیری زبان انگلیسی در ذهن عامه مردم تبدیل به یک تابو شده است. اغلب افراد از آموزش زبان انگلیسی گریزان هستند. عموما افرادی را دیده ایم که ترم های متعددی در آموزشگاه های زبان انگلیسی ثبت نام کرده و پس از صرف هزینه و وقت زیاد توفیق چندانی حاصل نکرده اند. اما دلیل این امر چیست؟

امام صادق (ع) می فرمایند:

اگر می خواهی کاری را هیچ گاه انجام ندهی، بگو فردا این کار را شروع می کنم.

دوست خوبم این قانون در تمام کارها و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زندگی روزمره ما برقرار است. اولین گام برای رسیدن به هدف، آغاز تلاش برای رسیدن به هدف است. البته ما هرگز منکر اهمیت برنامه ریزی و پشتکار در موفقیت و رسیدن به اهداف نیستیم. ابتدا باید در مسیر هدف قرار بگیرید و پس از آن با مطالعه، برنامه ریزی و پشتکار سرعت رسیدن به اهدافتان را افزایش دهید و در صورت نیاز اصلاحاتی را در مسیر حرکت تان ایجاد کنید.

در مقاله تکنیک طلایی یادگیری زبان با دفترچه شخصی از شما خواستم یک تمرین جذاب و فوق العاده موثر را در زمینه تقویت دانش زبان انگلیسی تان انجام دهید.

طبق بررسی های دانشمندان برای رسیدن به هدف باید ۳ کار کلی را انجام بدهیم که عبارتند از:

  • تغییر نگرش و ذهنیت
  • تغییر محیط و همسو کردن پیرامون با هدف
  • تغییر رفتار و شبیه شدن به انسانی که به هدف رسیده است.

در بخش آموزش  در صددیم به شما کمک کنیم تا این سه گام را به راحتی طی کنید و با استفاده از تکنیک هایی که به شما می آموزیم سریعتر به مقصد برسید.

استفاده از دفترچه شخصی برای آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا نگرش تان را عوض کنید. در این تکنیک به شما آموختیم که سعی کنید جملات را به زبان انگلیسی بگویید و هر کلمه ای را که با معنای انگلیسی آن آشنا نیستید در دفترچه یادداشت کنید. این کار ذهن شما را نسبت به یادگرفتن معنای این کلمه حریص تر می کند و در نتیجه سرعت یادگیری لغات زبان انگلیسی شما را به شدت افزایش می دهد. چنانچه برای پیدا کردن معنای کلمه ای دچار مشکل شدید می توانید از تکنیک یادگیری زبان انگلیسی به کمک گوگل استفاده کنید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی تقویت همزمان مهارت های مختلف زبان انگلیسی است بنابراین بهتر است از ابتدای راه سعی کنید مهارت های مختلف را با هم پیش ببرید

ارسال نظر