آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

تدریس زبان انگلیسی در کدام کشورها شما را ثروتمند می کند؟

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در این روزها بر هیچ کسی پوشیده نیست. هر کس به طریقی سعی می‌کند که این زبان مهم و بین‌المللی را فرا بگیرد. برای تحصیل، مهاجرت و خیلی چیزهای دیگر، دانش و مهارت انگلیسی به کمک شما خواهد آمد. یکی از راه‌هایی بهره‌مندی از این توانایی عالی، تدریس زبان است. اگر بتوانید به کشورهایی بروید که در آنجا دستمزد خوبی به معلمین زبان انگلیسی می‌دهند، خیلی زود ثروتمند خواهید شد. در ادامه راجب کشورهایی برای‌تان گفته‌ایم که با تدریس زبان انگلیسی به راحتی می‌توانید درآمد خوبی به دست بیاورید:

۱. کره جنوبی

کره‌جنوبی یکی از بهترین کشورها برای تدریس زبان انگلیسی است. این کشور دارای اقتصادی مطلوب، فرهنگی عمیق، طبیعتی زیبا و شرایط تجاری بین‌المللی عالی است. به همین خاطر اگر قصد دارید از دانش و مهارت خود در زمینه زبان انگلیسی درآمدی به دست بیاورید بهتر است به این کشور سفر کرده و از مزایای بی‌شمار تدریس در آنجا بهره ببرید. معلمان باسابقه در کره‌جنوبی از مزایای بسیار زیادی بهره‌مند می‌شوند. تازه‌کارها هم با حقوق خوبی که دریافت می‌کنند، به راحتی قادر به پس‌انداز ماهیانه ۵۰ درصد از حقوق خود هستند. چه چیزی از این بهتر؟ ضمن اینکه نیروهای تدریس برای بازگشت به وطن خود نیازی به خرید بلیط هواپیما ندارند و سازمان‌هایی که آنها را استخدام می‌کنند فکر همه مسائل رفاهی از جمله تهیه بلیط را می‌کنند.

۲. چین

چین کشور به شدت جالبی است. اگر به دنبال کسب تجربه‌های جذاب و متفاوت و البته درآمد خوب هستید، با داشتن دانش و مهارت زبان انگلیسی به راحتی می‌توانید به عنوان مدرس زبان استخدام بشوید و از مزایای بی‌شمار آن بهره ببرید. تدریس زبان در چین بازار پررونقی دارد. تصور کنید آن همه جمعیت که خواهان یادگیری زبان انگلیسی هستند، بی‌ترید به رشد و رونق بازار تدریس زبان در چین کمک شایانی می‌کنند. درآمد معلمان در چین بسیار زیاد است و امکانات رفاهی خوبی نظیر بلیط سفرهای هوایی، مسکن و… در اختیارشان قرار داده می‌شود.

۳. ژاپن

ژاپن هم یکی از کشورهایی است که پذیرش مدرس زبان انگلیسی در آن از کشورهای دیگر بسیار رواج دارد. این کشور هم با فرهنگی ویژه، طبیعتی زیبا و البته فناوری‌های پیشرفته در زندگی، به مکانی قابل‌توجه برای زندگی و کار بدل شده است. فرهنگ ژاپنی‌ها بسیار جالب است، غذاهای متنوعی دارند و طالب یادگیری زبان انگلیسی هستند. تقریبا همه چیز برای شکل گرفتن تجربه‌ای خارق‌العاده برای شما به عنوان یک معلم زبان در این کشور وجود دارد.

۴. تایوان

تدریس زبان در تایوان هم درآمد بسیار خوبی برای‌تان به ارمغان می‌آورد. این کشور با سواحل زیبا، مردمی پرشور، فرهنگی منعطف و شاد به شما کمک می‌کند که از نظر مادی سریعا بار خود را ببندید. زیرا دستمزد تدریس زبان در آنجا زیاد است و برای کسی که برای کار به آنجا می‌رود، امکانات رفاهی فراوانی در دسترس خواهد بود.

۵. کشورهای حاشیه خلیج‌فارس

عربستان، امارات، قطر، بحرین، عمان، کویت از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند که تدریس زبان در آنها رونق خوبی برای مدرس به همراه خواهد داشت. به سبب درآمدهای بالای نفتی این کشورها، حضورشان در میادین تجاری بین‌المللی بسیار گسترده است. به همین خاطر عرب‌ها اهمیت زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی قائل هستند. آنها روی آموزش این زبان و نظام آموزشی‌شان سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنند و تدریس زبان در این کشورها می‌تواند از لحاظ مادی به شدت به نفع مدرس باشد. البته رونق بازار تدریس در این کشورها به اندازه سایر نقاط نام‌برده آسیا در قسمت‌های قبلی نیست.

ارسال نظر