آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

با انجام هفتگی کارهایی که شما را می ترساند، انگلیسی خود را بهبود ببخشید

گاهی اوقات ممکن است یادگیری یک زبان ترسناک به نظر برسد، گرچه در حقیقت چیزی برای ترس وجود ندارد. در واقع بسیاری از مردم اشتباهات کوچکی را که شما، در هنگام حرف زدن می ترسید مرتکب شوید را متوجه نمی شوند زیرا مشغول تمرکز بر مکالمه ی جالبی هستند که با شما دارند. همین که این موضوع را بدانید به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد. اما اگر واقعا می خواهید بر ترس از صحبت کردن غلبه کنید و انگلیسی خود را سریعتر بهبود ببخشید چه کارهایی می توانید بکنید؟

کاری که ترسناک تر است را انجام دهید!

افراد زیادی در مورد سود بخش بودن انجام کارهایی که از آنها می ترسید برای پیشرفت صحبت کرده اند.

یک معلم خوب باید بیشترین تلاشش را بکند تا کلاس محیطی راحت برای زبان آموزان باشد زیرا این بخش مهمی از یادگیری است. اگر می خواهید این توانایی را داشته باشید که مهارت هایتان را در زندگی واقعی به کار بگیرید باید قدم های کوچکی بردارید.

مثلا اگر انگلیسی صحبت کردن در گروه های کوچک برایتان مشکلی تلقی نمی شود اما در دنیای واقعی اعتماد به نفس کافی برای صحبت در گروه های بزرگتر را ندارید سعی کنید کاری را انجام دهید که در یک محیط کنترل شده به شما حس ناخوشایندی دست دهد؛ مثلا بایستید و چیزی را رو به کلاس ارایه کنید.

با چیز های کوچکی که ممکن است برایتان ترسناک به نظر بیاید شروع کنید، مثلا کلماتی که زیاد استفاده می کنید را برای خود ممنوع کنید سپس می توانید برای چالش های بزرگتر تلاش کنید، مانند صحبت کردن برای گروهی از مردم.

در پایین فهرستی از ایده هایی که می توانید با آن ها شروع کنید آورده شده است. به یاد داشته باشید چیزی که برای شما ساده به نظر می رسد ممکن است برای دیگران ترسناک باشد.

1 در کلاس انگلیسی جدیدی ثبت نام کنید

2 مطلبی را برای کلاس ارایه دهید

3 خود را به یک همکار انگلیسی زبان معرفی کنید

4 خود را به یک شخص غریبه معرفی کنید

5 در یک کنفرانس انگلیسی زبان شرکت کنید

6 مقاله ای به زبان انگلیسی منتشر کنید

اگر یکی از این کار ها را هم بتوانید انجام دهید در زمان اندک به هدف بزرگتان می رسید.

این هفته، انجام چه کارهای ترسناکی را برای بهبود زبانتان در نظر دارید؟

ارسال نظر