آموزشگاه زبان روژین ایلیا
آدرس ها:

شعبه پسران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 161

شعبه دختران: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید به خیال، پلاک ۱۲

شعبه مهد زبان و پیش دبستانی: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهیدان بهرامی ، جنب بانک مسکن، جنب خانه بازی شهر سلطان، پلاک ۲۲۰

تلفن های تماس:

021-66213030

021-66229000

021-66211000

امتیازات کلاس های مکالمه انگلیسی(قسمت دوم)

انتخاب بهترین کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی انتخاب آسانی نیست. در این مقاله به طور خلاصه به ادامه ی امتیازات کلاس های مکالمه انگلیسی را خواهید دانست،

6. توجه خاص به لغت معنی های اشیاء یعنی آماده شدن برای زندگی به زبان انگلیسی
همه ما علاقه داریم که درباره احساس و عقایدمان صحبت کنیم ولی وقتی که شروع به زندگی در یک شهر انگلیسی زبان می کنید تازه به اهمیت لغت معنی های اشیاء پی می برید. آن روز که در یک میهمانی مجبور به اجرای پانتومیم برای توضیح کلمه “دربازکن” شدید تا در نوشابه ای را باز کنید، حس خواهید کرد که کلاس زبان شما شاید بهتر بود شما را برای زندگی واقعی آماده می کرد. واقعیت این است که در بسیاری از آموزشگاه های ایران تاکید بر یادگیری لغت معنی اشیاء دست کم گرفته شده و اثر آن در نمرات داوطلبان در آزمون آیلتس و تافل به شکل شفاف دیده می شود.

7. سفارشی شدن کلاس خصوصی شما بر اساس هدف شما
یادگیری لغت معنی های پیشرفته هرگز تمامی ندارد، بنابراین هدف شما در یادگیری مکالمه انگلیسی در انتخاب لغت معنی ها مهم است. به عنوان مثال تاجر، حسابدار، مهندس، پزشک، دانشمند، سیاستمدار و یا متخصص هرکدام لغت معنی های تخصصی در رشته کاریشون دارند که وقتی به کلاس های مکالمه متوسط می رسیم بهتر است که بیشتر تمرین شوند. و همینطور اگر نیاز به تمرین نگارش خاصی باشد در نظر گرفته شوند. پیشنهاد می شود که در هنگام مشاوره با من قبل از اینکه کلاس شما را با استادتون برنامه ریزی کنیم این مسئله را بفرمایید که به مدرس شما سفارش شود.

8. چطور به انگلیسی فکر کنیم
حقیقت این است که آنچه انگلیسی شما را مثل یک نیتیو (بومی) می کند لهجه نیست، این است که فارسی را انگلیسی صحبت نکنید، تا زمانی که به فارسی فکر کنید و در ذهنتان کلمه به کلمه به انگلیسی برگردانید، جملات شما بوی فارسی می دهد، شاید جمله انگلیسی شما قابل درک باشد، ولی هرگز مثل شخصی که زبان مادرش انگلیسی است نخواهد بود؛ چیزی که باعث فاصله ما از یک انگلیسی زبان است قالب های گفتاری ماست. علت اصلی موفقیت کلاس های مکالمه  استفاده از روش Patternاست که برای یادگیری مکالمه ابداع کردم، در این روش شما با گرامر تنها قالب ها را ویرایش می کنید، قالب ها همیشه بومی هستند و شما نیازی به ساختن یک جمله از صفر ندارید.

9.  آموزش هر چهار مهارت انگلیسی است.
مکالمه مهارت مادر است که هر چهار مهارت را تقویت می کند، لازم است که هر چهارت مهارت شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن به همین ترتیب که ذکر شد در شما به حالت انعکاسی برسد. مهم این نیست که شما چقدر می دانید، مهم این است که چقدر از آنچه می دانید را می توانید به طور ناخودآگاه در مکالمه استفاده کنید، یک راننده وقتی راننده است که به عوض کردن دنده و کلاج هنگام رانندگی فکر نکند، وقتی که شما به این مهارت می رسید دیگر انگلیسی نمی دانید، بلکه انگلیسی زبان شماست.


مطلب پیشنهادی : معرفی جامع‌ترین خدمات آموزش زبان انگلیسی

ارسال نظر